11. ročník Memoriálu zaslúžilých členov DHZ Špačince

02.09.2023

Prvú septembrovú sobotu sme sa opäť zúčastnili už 11. ročníka Memoriálu zaslúžilých členov DHZ v Špačinciach. Súťažili sme v kráľovskej disciplíne požiarny útok s vodou, pričom na štart sme postavili jedno 8 členné družstvo mládežníkov a 2 náhradníkov, ktorí súťažili v druhom pokuse. V prvom útoku sme dosiahli výborný čas 17:39s, čo v priebežnom hodnotení postačovalo na druhé miesto. V druhom útoku sme dosiahli vynikajúci čas 15:32s, ktorý nás vystrelil pred suverénne družstvo domácich hasičov. Súčasne je tento čas aj náš osobný rekord. Po prvýkrát sa nám podarilo v kráľovskej disciplíne získať prvé miesto. Po ceste zo súťaže sme sa zastavili u pani starostky doma, aby jej mohli deti oznámiť toto vynikajúce umiestnenie. Pani starostka obdarovala deti sladkosťami začo jej veľmi pekne ďakujeme a takisto ďakujeme aj našim mladým hasičov za perfektný výkon.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebooku.

Pozri si video nášho historicky prvého triumfu v požiarnom útoku.

Autor článku: Ing. Renáta Havrlent Lecová