Zásahy v roku 2023

V sobotu 18.02.2023 krátko pred 11-tou nám bol operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave vyhlásený poplach na požiar budovy v Dolnej Krupej. O 5 minút neskôr na miesto vyrazila Tatra 815 so 4 hasičmi. Po príjazde na miesto udalosti sme sa spojili s veliteľom zásahu. Na jeho rozkaz sme sa vystrojili dýchacou...

V sobotu 04.02.2023 o 03:18 hod. sme boli operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, vyslaní ako posilová jednotka na požiar odpadu v bytovke na Coburkovej ulici v Trnave. O 03:25 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily a Tatra 815 + 6 hasičov. Po príjazde na miesto sme na pokyn veliteľa zásahu začali s...

V nedeľu 22.01.2023 o 15:00 hod. sme na žiadosť patriaceho tímu vyrazili na výjazd so štvorkolkou Polaris Ranger 1+1 do Leopoldova, kde sme sa spojili s členmi pohotovostného pátracieho tímu a príslušníkmi OO PZ SR Leopoldov. Po odovzdaní informácii o nezvestnom a určení oblasti, kde má naša hasičská jednotka pátrať sme začali prehľadávať okolie...