Zásahy v roku 2023

V sobotu 23.12.2023 nám bol o 16:57 hod. náhlasený spadnutý strom pri zbernom dvore smerom na Paderovce. O 16:07 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 4 hasiči. Po príjazde na miesto bol strom odstránený a následne hasičská jednotka skontrolovala cestu až po Kátlovce a cestu na Radošovce, pričom neboli nájdené ďalšie stromy. Následne sa hasičská...

V sobotu 21.10.2023 o 16:24 hod. nám bol občanom obce nahlásený bodavý hmyz v rodinnom dome. O 16:28 hod. na miesto vyrazil Peugeot Boxer + 3 hasiči. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o osie hniezdo s rozmerom 50x70cm. Na likvidáciu boli použité spreje proti bodavému hmyzu a hniezdo bolo odstránené pomocou vysávača. Po...

V sobotu 21.10.2023 o 11:36 hod. nám bol občanom obce nahlásený bodavý hmyz v rodinnom dome. O 11:41 hod. na miesto vyrazil Peugeot Boxer + 3 hasiči. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o osie hniezdo. Na likvidáciu boli použité spreje proti bodavému hmyzu. Po zbalení vecných prostriedkov sa hasičská jednotka vrátila na...

V utorok o 20:33 hod. nám bol majiteľkou rodinného domu nahlásený uviaznutý pes vo vodovodnej šachte. O 20:38 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 4 hasiči. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o vlčiaka v 2 metre hlbokej šachte. Za pomoci rebríka jeden člen zostúpil do šachty a po skamarátení sa bol psík pomocou deky...

V piatok 06.10.2023 o 17:55 hod. nám bol občanom obce nahlásený bodavý hmyz v rodinnom dome. O 18:00 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 3 hasiči. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že sa jedná o osie hniezdo pod obkladom rodinného domu. Na likvidáciu boli použité spreje proti bodavému hmyzu. Po zbalení vecných prostriedkov sa hasičská...

V piatok 06.10.2023 o 01:19 hod. nám bol operačným strediskom Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave vyhlásený poplach k požiaru skládky FCC v Trnave. O 01:25 hod. na miesto vyrazila Tatra 815 + 4 hasiči. Po príjazde bol požiar lokalizovaný príslušníkmi OR HaZZ Trnava. Na pokyn veliteľa zásahu sme začali hasebné práce pomocou lafetového prúdu. Po...

V stredu 27.09.2023 o 16:58 hod. nám bol opätovne nahlásený bodavý hmyz v materskej škole v Jaslovských Bohuniciach. O 17:04 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 4 hasiči. Prieskumom bolo zistené, že sa jedná o nové hniezdo sršňov pod strechou budovy. Na likvidáciu boli použité spreje proti bodavému hmyzu. Po zbalení vecných prostriedkov sa...

V utorok 26.09.2023 o 18:03 hod nám bol občanom obce nahlásený bodavý hmyz v rodinnom dome. O 18:13 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 3 hasiči. Po príjazde na miesto bolo zistené, že sa jedno o osie hniezdo s rozmerom 30x50cm. Na likvidáciu bol použitý sprej proti bodavému hmyzu a hniezdo mechanicky odstránené. Po zbalení vecných prostriedkov...

V pondelok 25.09.2023 o 17:55 hod. nám bol nahlásený bodavý hmyz v rodinnom dome v Malženiciach. O 18:00 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 3 hasiči. Po príjazde na miesto bolo prieskumom zistené, že sa jedná o väčšie osie hniezdo v zateplení rodinného domu. So súhlasom majiteľa domu bolo rozobrané zateplenie a hniezdo zlikvidované sprejom proti...

Vo štvrtok 21.09.2023 po ukončení zásahu v materskej škole sme sa presunuli na ďalšiu adresu, kde bolo prieskumom nájdené osie hniezdo v zateplení rodinného domu. Pomocou náradia bola rozobratá časť konštrukcie, kde bolo zlikvidované osie hniezdo. Miesto bolo provizórne zabezpečené a majiteľ poučený o ďalšom postupe. Po zbalení vecných prostriedkov...