Z našej práce

Deň 09. september 2023 sa zapíše do novodobých dejín nášho zboru. Po dlhých jedenástich rokoch sa nepredstaviteľné stalo skutočnosťou. Zložili sme súťažné družstvo mužov na súťaž o pohár starostu obce Kátlovce v požiarnom útoku s vodou. Po skvelých výsledkoch našej mládeže a neustálom nabádaní detí aby sme vyskladali družstvo mužov sa to aj napriek...

Vo štvrtok 8. júna sme sa podieľali na zabezpečení procesie počas slávnosti Božieho tela. Desať hasičov bolo v uniformách v procesii a štyria hasiči s dvoma vozidlami zabezpečovali dopravu. Ďakujeme všetkým vodičom za ohľaduplnosť a spoluprácu.

V utorok 6. júna sme boli obcou vyslaní ako výpomoc k firme na ul. Šidúnky, kde bol znova problém so zapchanou kanalizáciou. Na miesto sme vyrazili s Tatrou 815 + 2 hasiči. Po príjazde na ulicu sme v spolupráci s firmou prepchávali jednotlivé časti kanalizácie, odkiaľ sme povyťahovali rôzne handry a bordel. Po 3 hodinách sa nám v spolupráci s...

Tak ako každý rok aj tento sme sa zapojili do niekoľkých akcií, kde sme sa venovali deťom v rámci Medzinárodného dňa detí. Začali sme štvrtok 1. júna v Materskej škole v Jaslovských Bohuniciach, kde sme predstavili činnosť hasičov, ukázali im našu výstroj, výbavu a techniku. Na záver sme pre deti pripravili obľúbenú penu.
V piatok 2. júna nás Hasiči...

V nedeľu 30.04.2023 nás vo veku 65 rokov nečakane opustil náš dlhoročný člen Marián Gajarský. Marián bol v zbore 42 rokov, pričom v rokoch 1981 až 2000 vykonával funkciu veliteľa DHZ. Celej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Deň Zeme 2023

22.04.2023

Tak ako každý rok aj tento sme sa zapojili do dňa Zeme organizovaného obcou Jaslovské Bohunice. O 8:30 sme sa stretli v zbrojnici, kde sme si pripravili všetku techniku a pred deviatou sme vyrazili v počte 10 dospelých + 6 detí pred budovu pošty, kde sme sa zvítali s ostatnými spolkami a občanmi. Ako býva zvykom, vďaka našej zručnosti a...

Naša lezecká skupina vykonala rizikové spílenie nebezpečného stromu na rybníku, ktorý visel nad chodníkom. Vďaka veľkej podpore obce naši hasiči disponujú všetkými potrebnými školeniami na túto činnosť. Veliteľ lezeckej skupiny vytvoril istenie a bezpečný pracovný priestor pre hasičov a postupne za pomoci lezeckej techniky bol strom bezpečne...

V piatok 3. februára sme sa prebudili do zasneženého rána. Na tento deň hlásili výstrahy pred silným vetrom i rannou poľadovicou. Preto sme ponúkli obci pomocnú ruku a začali sme s našou štvorkolkou odhŕňať sneh v kasárňach, na cyklochodníku, pri cintoríne v Paderovciach, ekodvor, garáže na Sídlisku a spojovaciu uličku medzi Bounickou a Záhradnou...

2% z daní

12.01.2023

Áno, aj 2% z daní je spôsob ako viete podporiť našu dobrovoľnú, výchovnú, pohybovú, preventívnu a školiteľskú činnosť. Týmto by sme Vám chceli poďakovať za každý spôsob podpory.