Krúžok mladých hasičov

Kolektív mladých hasičov reprezentuje náš zbor na všetkých obecných akciách no predovšetkým svojimi výbornými športovými výkonmi na súťažiach v požiarnom útoku a v štafete. Pre zachovanie hasičskej tradície je nevyhnutné vychovávať mladých nástupcov, ktorí budú v budúcnosti schopní prebrať nie len DHZ, ale aj DHZO. Aktuálne krúžok mladých hasičov navštevuje 17 detí.

Kolektív mladých hasičov Jaslovské Bohunice 2023
Kolektív mladých hasičov Jaslovské Bohunice 2023

Medzi členmi nášho zboru sa nachádza veľa hasičov, ktorí ako deti súťažili na hasičských súťažiach v požiarnom útoku. Avšak z histórie sa nám nepodarilo získať presné informácie, ktoré by sme Vám mohli sprostredkovať. Preto Vám ukážeme novodobú históriu kolektívu mladých hasičov z Jaslovských Bohuníc, ktorý sa začal písať v roku 2021. Začiatkom jari sme dali dokopy prvé deti, ktoré postupne pritiahli aj svojich kamarátov. Oprášili sme staré súťažné veci, zrepasovali mašinu, dokúpili zopár vecí a pomaly začali s tréningami. Prvú ostrú súťaž absolvovali deti v Bučnaoch, kde sa im podarilo obsadiť fantastické 3. miesto. Deti nabehli na pravidelné tréningy každý týždeň a začali sa postupne pripravovať aj na štafetu. 

Úspechy našich detí

11. ročník zaslúžilých členov DHZ Špačince 2023 - požiarny útok - 1. miesto 

Memoriál Františka Kuboviča v Bučanoch 2023 - požiarny útok - 3. miesto

Letné kolo hry plameň 2023 - požiarny útok + štafeta - 2. miesto

Jarné kolo hry plameň 2023 - požiarny útok -  2. miesto

5. ročník v požiarnom útoku Gáň 2023 - 3. miesto

Branný pretek Gáň 2023 - chlapci 7. miesto, dievčatá 10. miesto

Branný pretek v Malinove 2023 - chlapci 7. miesto, dievčatá 5. miesto

Školovica v Bučanoch 2023 - chlapci 4. a 9. miesto, dievčatá 10. miesto

13. ročník branného preteku v Blatnom 2022 - 5. miesto dievčatá, 14. a 16. miesto chlapci

Jesenné kolo hry Plameň v Jaslovských Bohuniciach 2022 - 2. a 4. miesto chlapci, 4. miesto dievčatá, 3. miesto prípravka

10. ročník zaslúžilých členov DHZ Špačince 2022 - požiarny útok - 3. miesto chlapci a 2. miesto dievčatá

Memoriál Františka Kuboviča v Bučanoch 2022 - požiarny útok - 4. miesto

Letné kolo hry Plameň v Špačinciach 2022 - požiarny útok + štafeta - 3. miesto

Jarné kolo hry Plameň vo Voderadoch 2022 - požiarny útok + štafeta - 5. miesto

Memoriál Františka Kuboviča v Bučanoch 2021 - požiarny útok - 3. miesto