Detský železný hasič 2023

25.11.2023

Po minulo ročnom úspešnom Detskom Železnom hasičovi, sme aj tento rok usporiadali súťaž pre našu hasičskú mládež. Pred obedom sme začali chystať súťažnú dráhu, kde sme zakomponovali rôzne prekážky, s ktorými sa stretávajú na súťažiach počas celej sezóny. Táto prvá disciplína sa išla na dva pokusy. Ďalšia disciplína bolo viazanie uzlov na čas a posledná tretia disciplína bolo zapájanie všetkých spojov na základni, taktiež na čas. Na 1. mieste sa umiestnil Adam Chnapko, na 2. mieste bol Richard Kisel a na 3. mieste sa umiestnila Jana Havrlentová. Touto súťažou sme ukončili súťažnú sezónu a za to, že vzorne po celý rok reprezentovali našu obec, sme ich zobrali na pizzu k Sekerovcom. Ďakujeme za sponzorské dary firme Haspotex TT, s.r.o. a našej členke Andrei Klčovej.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebooku.

Video zo súťaže nájdeš na našom YouTube.

Autor článku: Ing. Renáta Havrlent Lecová