Dopravná nehoda medzi J. Bohunicami a Špačincami

02.01.2024

V utorok 02.01.2024 o 18:29 hod. nám bola nahlásená dopravná nehoda 3 vozidiel medzi J. Bohunicami a Špačincami. O 18:33 hod. na miesto vyrazilo Iveco Daily + 4 hasiči a Peugeot Boxer + 5 hasičov. Po príjazde na miesto bola potvrdená dopravná nehoda dvoch vozidiel s dvomi zranenými osobami. Veliteľ našej jednotky si vyžiadal na miesto súčinnosť OR HaZZ Trnava a ZZS. Na vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia a zranené osoby boli umiestnené do vozidla, kde im bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Po príchode posádky SAHS boli obe osoby odovzdané do ich ošetrenia a súčasne bolo odovzdané velenie príslušníkom z HaZZ Trnava. Na miesto sa dostavila polícia, ktorá dokumentovala dopravnú nehodu. Obe osoby boli odvezené do nemocnice na ďalšie ošetrenie. Následne veliteľ zásahu ponechal našu jednotku na mieste pre potreby polície a odťahovej služby a hasičská jednotka z Trnavy sa vrátila na základňu. Po naložení vozidiel odťahovou službou bola cestná komunikácia očistené a po dohode s políciou sme sa vrátili na základňu bez zranenia a poškodenia techniky.

Ďakujeme chalanom z Trnavy za spoluprácu a cenné skúsenosti, ktoré nám pomáhajú posúvať sa ďalej.

Poradové číslo výjazdu: 02/2024