Medzinárodný deň detí

03.06.2023

Tak ako každý rok aj tento sme sa zapojili do niekoľkých akcií, kde sme sa venovali deťom v rámci Medzinárodného dňa detí. Začali sme štvrtok 1. júna v Materskej škole v Jaslovských Bohuniciach, kde sme predstavili činnosť hasičov, ukázali im našu výstroj, výbavu a techniku. Na záver sme pre deti pripravili obľúbenú penu.
V piatok 2. júna nás Hasiči z Dobrej Vody požiadali o účasť na MDD v ich obci. Na tejto akcii sme deťom predstavili naše Iveco Daily a aj pre nich sme pripravili penu.
V sobotu 3. júna obec organizovala obecné oslavy MDD, kde každý rok majú možnosť deti vidieť všetku našu techniku. Posledné roky pravidelne pripravujeme pomocou lezeckej techniky pre deti lanovku, ktorá sa teší veľkej obľube. Nemohlo chýbať ani stanovisko, kde si deti vyskúšali aké to je hasiť domček a celý deň sme ukončili penou.
Týždeň sme ukončili v nedeľu 4. júna, kde sme sa so štvorkolkou zúčastnili na MDD vo Veľkých Kostoľanoch.Tešíme sa, že aj tento rok sme mohli veľkému množstvu detí vyčarovať úsmev na tvárach.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebook.