Požiar budovy v Dolnej Krupej

18.02.2023

Poradové číslo výjazdu: 03

V sobotu 18.02.2023 krátko pred 11-tou nám bol operačným strediskom Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave vyhlásený poplach na požiar budovy v Dolnej Krupej. O 5 minút neskôr na miesto vyrazila Tatra 815 so 4 hasičmi. Po príjazde na miesto udalosti sme sa spojili s veliteľom zásahu. Na jeho rozkaz sme sa vystrojili dýchacou technikou a pomáhali sme príslušníkom z Trnavy s rozoberaním strešnej konštrukcie. Po likvidácii požiar sa na miesto požiaru dostavil zisťovateľ príčin vzniku požiaru a my sme sa po dohode s veliteľom zásahu vrátili na základňu o 13:13 hod. bez zranenia či poškodenia techniky. Na mieste sme spolupracovali s príslušníkmi Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru z Trnavy, členmi Dobrovoľného hasičského zboru obce Dolná Krupá a príslušníkmi Policajného zboru SR.

Ďakujeme za spoluprácu!

Po návrate nasledovalo očistenie dýchacej techniky, dofúkanie fliaš dýchacej techniky a uvedenie do pohotovsti.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebooku.