Požiar kompostoviska v Malženiciach

Poradové číslo výjazdu: 26

V utorok 22.11.2022 o 10:13 hod. sme boli vyslaní Krajským operačným strediskom Hasičského a záchranného zboru v Trnave na požiar kompostoviska do Malženíc ako posilová jednotka. Na miesto o 10:21 hod. vyrazila Tatra 815 + 4 hasiči. Po príjazde na miesto sme na pokyn veliteľa zásahu vytvorili 3 útočné prúdy "D" a zalievali požiarovisko za súčasného rozoberania kompostoviska. Na mieste sme spolupracovali s DHZO Bučany a HaZZ Trnava. Neskôr sme na miesto vyslali aj našu štvorkolku na odvoz špinavých hadíc. Po zbalení vecných prostriedkov sme sa na pokyn veliteľa zásahu o 17:02 hod. vrátili na základňu bez zranenia a poškodenia hasičskej techniky. Ďalší deň nasledovali 3 hodiny zamerané na očistenie hadíc a techniky, aby bola opätovne pripravená na výjazd.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebooku.