Požiar UNC stroja

Poradové číslo výjazdu: 06

V piatok 9. júna o 15:07 hod. nám bol občanom nahlásený požiar UNC stroja v blízkosti rodinného domu v obci Radošovce. O 15:13 hod. na miesto vyrazila Tatra 815 + 4 hasiči. Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že požiar do príchodu hasičskej jednotky hasili občania. Jednotka na lokalizáciu nasadila jeden D prúd. Na miesto sa dostavila hasičská jednotka z Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave, ktorej bolo odovzdané velenie. Príslušníci HaZZ monitorovali miesto tremokamerou a my sme ďalej plnili ich pokyny. Po likvidácii požiaru bol veliteľom zásahu na miesto vyžiadaný zisťovateľ príčin vzniku požiaru. Naša jednotka už na mieste nebola potrebná a preto sme sa po dohode s veliteľom zásahu vrátili na základňu o 16:23 hod.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebooku.