Súťaž o pohár starostu obce Kátlovce

09.09.2023

Deň 09. september 2023 sa zapíše do novodobých dejín nášho zboru. Po dlhých jedenástich rokoch sa nepredstaviteľné stalo skutočnosťou. Zložili sme súťažné družstvo mužov na súťaž o pohár starostu obce Kátlovce v požiarnom útoku s vodou. Po skvelých výsledkoch našej mládeže a neustálom nabádaní detí aby sme vyskladali družstvo mužov sa to aj napriek dovolenkám podarilo. Na štart sa postavilo 5 našich hasičov a 2 hasiči z Dolného Dubového. Súťažilo 9 družstiev pričom nám sa podarilo obsadiť výborné 5. miesto. V prvom pokuse požiarneho útoku sme mali čas 24,41 s. V druhom pokuse sme sa o niečo zlepšili a podaril sa nám krásny čas 21,02 s. Po súťaži sme si spolu s našou mládežou spravili opekačku v dočasnej zbrojnici, čo bola aj bodka za letom.

Viac fotiek nájdeš na našom Facebook.